نمایشگاه شکوفه کاوانی

شکوفه کاوانی متولد ۱۳۴۹ است و نقاشی را بدون تحصیلات آکادمیک و در واکنش شخصی نسبت به جنگ ایران و عراق و حوادث پیرامون خویش آغاز کرد. در سال ۱۹۹۷ به استرالیا مهاجرت کرد و علی رغم مشکلات فراوان اولیه ناشی از مهاجرت توانست علاوه بر ادامه تحصیل در رشته تخصصی “مشاور ژنتیک” از دانشگاه چارلز استورت استرالیا ، اولین نمایشگاه انفرادی خویش را به نام ” گرافیتی های پارسی” با حضور شهرنوش پارسی پور برگزار کند.

بعد از آشوب های نژادپرستانه ساحل کورونلای سیدنی ، شکوفه کاوانی به گروه چند ملیتی هنرمندان به نام “همه با هم – هنر برای انسانیت” پیوست و در دوازده نمایشگاه گروهی که برای ایجاد آگاهی در مورد نژادپرستی بر پاشد ، شرکت کرد.

مقاله او با عنوان ” سگ و زمستان بلند” الهام گرفته از کتابی به همین نام نوشته خانم شهرنوش پارسی پور ، در همایش “زنان و افسردگی” در سال ۲۰۰۷ در سیدنی-استرالیا مورد قبول قرار گرفت و سپس در سال ۲۰۰۸ نقاشی او به نام “سگ و زمستان بلند” به عنوان پوستر در همایش بین اللملی ” سلامت روانی زنان” که در شهر ملبورن-استرالیا برگزار شده انتخاب شد .

خانم کاوانی در سال ۲۰۰۵ ،۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ از سوی روزنامه ی دیلی تلگراف چاپ استرالیا نامزد دریافت جایزه ی سال استرالیا شده است.

خوش آمدید!

به حساب خود وارد شوید

ساخت حساب کاربری!

فرم زیر را برای ثبت نام تکمیل نمایید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفاً ایمیل یا نام کاربری خود را جهت بازیابی رمز عبور وارد نمایید